Неділя, 23/02/2020, 01:28
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

З метою виявлення та підтримки учнів, які мають здібності до математики 4 грудня 2015 року  серед учнів 2-4 класів Одеського НВК № 292  пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу «Кенгуру-2015», в якому прийняло участь 33 учня  закладу.

     Це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави.

     Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.

Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики з різних областей України. 

.


Просмотров: 239 | Добавил: Методист | Дата: 04/12/2015 | Комментарии (0)

Государственная аттестация Одесского НВК №292 проводится в соответствии с Порядком государственной аттестации общеобразовательных, дошкольных, внешкольных учебных учреждений, утвержденным приказом МОН Украины от 30.01.2015 года № 67.

      Цель аттестации – определить соответствие деятельности учебно - воспитательного комплекса требованиям Базового компонента дошкольного образования.

      Уполномоченная комиссия, в состав которой вошли представители департамента образования и науки Одесского городского совета и общественных организаций, будет изучать деятельность учебно - воспитательного комплекса по следующим направлениям:

- соответствие документации учреждения, в том числе финансовой, требованиям законодательства;

- эффективность внутреннего мониторинга развития воспитанников;

- организация работы, направленной на профессиональное развитие педагогов;

- использование информационно-коммуникационных технологий в учебно-воспитательном процессе;

- общее состояние территории, зданий и помещений детского сада;

- создание безопасных условий для участников учебно-воспитательного процесса;

- организация развивающей учебно- воспитательной среды;

- организация питания детей;

- обеспечение социально-психологического сопровождения воспитанников;

- обеспечение качества управленческой деятельности;

- роль учебно - воспитательного комплекса в жизни территориальной громады и общественная оценка его деятельности.

       По итогам работы аттестационной комиссии будут подготовлены аргументированные выводы и рекомендации администрации учебно – воспитательного комплекса, а также подготовлен приказ департамента образования и науки Одесского городского совета о результатах государственной аттестации Одесского НВК №292.


Просмотров: 148 | Добавил: Методист | Дата: 03/12/2015 | Комментарии (0)

1 грудня в 4-ому класі пройшов тематичний захід, присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом. Учні обговорювали в групах дану проблему нашого сьогодення, висловювали свою небайдужість до людей, які хворіють страшною хворобою XXI сторіччя. Своїми виступами і діти і вчитель передавали позитивне відношення до життя. На завершення заходу діти виготовили стіннівку з червоними стрічками – символом боротьби зі СНІДом.


Просмотров: 171 | Добавил: Методист | Дата: 01/12/2015 | Комментарии (0)

В закладі проходив шостий Всеукраїнський конкурс з ангійської мови "Грінвич". Конкурс "Грінвич" проходив  з метою підвищення інтересу учнів до вивчення англійської мови. Взяло участь у конкурсі 43 учня початкової школи.


Просмотров: 161 | Добавил: Методист | Дата: 25/11/2015 | Комментарии (0)

З 16 по 20 листопада в закладі серед учнів 1-А класу пройшов проект «Я - першокласник».

Учні разом з батьками створювали власну модель стіннівки, в якій намагалися показати, чим живе саме їх першоклашка.

Основна мета проекту - сприяти розвитку дитячої творчості , формування у свідомості дітей поняття, що вони вже не дошкільнята, а першокласники, розвиток навичок роботи з батьками, включення батьків в життя дитини в класі.

Створення позитивного настрою  та виховання  інтересу до навчання.

Сім*ї із задоволенням  проявили свою творчість та фантазію.

         Виставка стіннівок відбулася в холі закладу, де проектні роботи могли споглядати всі батьки та учні закладу.


Просмотров: 343 | Добавил: Методист | Дата: 23/11/2015 | Комментарии (0)

Толерантність - ознака культурного суспільства, цей принцип консолідує людей, дає можливість досягати злагоди, відмовляючись від культури війни на користь культури миру. Тому саме зараз, в нашому суспільстві, стало актуальним питання виховання толерантності у дітей, педагогів та батьків.

З цією метою, з 09 по 13 листопада, в нашому закладі, проходив Тиждень толерантності.

 Метою проведення «Тижня толерантності» було - виховання толерантності, як необхідної якості особистості та розвиток емпатійності у дітей, батьків та педагогів. Виховання терпимості та прийняття іншого з його індивідуальними особливостями. Підвищення  психологічної культури та компетентності батьків і педагогів.

В рамках даного тижня проходили наступні заходи:

Оформлення стенду з цікавою інформацією для батьків, дітей та педагогів з даної теми. На стенді було розміщено «дерево толерантності», де діти та дорослі могли залишити свої побажання. 

     Мета: Проінформувати всіх учасників навчально- виховного процесу про проведення Тижня толерантності. Розширити знання батьків, педагогів та дітей про поняття толерантності. Надати цікаву інформацію по відповідній темі.

Батькам були надані рекомендації про перегляд, разом з дітьми, мультфільмів для подальшого обговорення в групах та класах : «Чарівна павутинка», «Тигрятко та його друзі» та інші.

В усіх вікових групах проводились розвиваючі заняття з дітьми      дошкільного віку на тему: «Зростаємо в дружбі та мирі», а також обговорення переглянутих мультфільмів, та малювання малюнків про дружбу.

Проведені розвиваючі заняття для дітей початкової школи (1-4 класи), з використанням інформаційно-комунікативних технологій, на тему: «Толерантність – це дружба». Де використовувалися відеоролики, презентація  та мультфільми про толерантність.

11 листопада пройшов семінар з елементами тренінгу для педагогів (присутніх 26 педагога), з використанням інформаційно-комунікативних технологій, на тему: «Педагогічна толерантність». На семінарі-тренінгові використовувалися відеоролики, презентація «Що таке толерантність?», проводилися вправи та ігри на згуртовування колективу, зняття психоемоційного навантаження, розвитку емпатії та толерантності.

Для батьків закладу проходила акція «Лист до наших дітей», де батьки зверталися до своїх дітей з побажаннями та словами любові.

Також відбулася цікава акція: «На паркані малювати дозволяється», де всі учасники навчально-виховного процесу залишали відгуки про наш НВК.

Думаємо, що «Тиждень толерантності» вийшов цілісним і закінченим, адже вдалося залучити всіх учасників навчально-виховного процесу, а також вдалося реалізувати всі заплановані заходи.

Плануємо і надалі продовжувати роботу спрямовану на розвиток толерантності та емпатійності, створення сприятливого психологічного клімату в нашому НВК.

 


Просмотров: 295 | Добавил: Методист | Дата: 18/11/2015 | Комментарии (0)

З 9 по 13 листопада в закладі пройшов Тиждень української писемності та мови.

Основна мета Тижня – утвердження української мови як державної, піднесення її престижу, вироблення відповідних знань та культури мовлення.

Тиждень покликаний сприяти вихованню учнів у дусі патріотизму, пошани до своєї історії, культури, мови, а також виховання поваги до державної мови.

Вже стало традиційним проводити у нашому закладі різноманітні заходи, присвячені Дню української писемності та мови.

Так, в ході тижня пройшов конкурс ім. П. Яцика серед учнів 3і 4 класів.

Вихователь групи подовженого дня 4-А класу Пономарьова О.О. разом з учнями підготувала і провела спільну виховну годину для учнів 1-4 класів із використанням різних фольклорних жанрів.


Просмотров: 181 | Добавил: Методист | Дата: 16/11/2015 | Комментарии (0)

      Метою збереження життя і здоров’я дітей в закладі з 19 по 23 жовтня пройшов тематичний тиждень пожежної безпеки. В кожному класі пройшов виховний захід. Учні 4-го класу підготували для дітей 1-го класу цікаву пізнавальну програму з участю маленького вогника «Хай дитина знає кожна - жартувати з вогнем не можна». Діти закріпили та розширили знання з правил  протипожежної безпеки.


Просмотров: 207 | Добавил: Методист | Дата: 30/10/2015 | Комментарии (0)

        В закладі пройшли святкові ранки «Осінь в гості завітала» метою яких було розвиток творчих та музичних здібностей дітей дошкільного віку, вшанування національних традицій. В святкових заходах прийняли участь всі вікові групи Одеського НВК. На свято до дітей  молодших груп завітала «Чарівна Осінь», яка розважала малюків та принесла їм смачні гостинці. Головним персонажем в старших групах на святі була Солоха, яка гостинно пригощала всіх гостей дарами осені. Батьки та діти отримали велике задоволення від свят.


Просмотров: 157 | Добавил: Методист | Дата: 29/10/2015 | Комментарии (0)

Нарядилась осінь в дороге намисто,
золоте волосся розплела над містом,
кольорові фарби вийняла з кишені,
і малює осінь жовтим по зеленім…  

    В Одеському НВК № 292 в жовтні пройшла виставка композицій з природнього матеріалу «Осіння фантазія». Захід проведено з метою розвитку творчих здібностей дітей, розширення їх знань про творчість, поглиблення знань про природний матеріал. Всі добре знають про те, що діти мають жити у світі краси, казки, фантазії, творчості. Творчість є діяльністю, в яку людина вкладає частинку своєї душі. Кажуть, що чим більше душі вона вкладає, тим багатшою стає сама. Можливості для творчості безмежні. Творчість не приходить до дітей лише з натхненням, її слід прищеплювати постійно. Прищеплювати для того, щоб кожне дитяче серце стало добрішим. Перед дітьми постало завдання спробувати свої сили у виконанні композицій, виявити свою творчість у роботі з природним та штучним матеріалом. Всі учасники виставки показали себе здібними, творчими і талановитими дітьми.


Просмотров: 220 | Добавил: Методист | Дата: 23/10/2015 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »
Наше опитування
Як Ви оцiнюєте роботу нашого закладу?
Всього відповідей: 330
Архів записів
Корисні ресурси
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020, Безкоштовний хостинг uCoz