Вівторок, 20/08/2019, 17:55

«  Серпень 2019  »
Головна » Архів матеріалів

04 лютого 2016 року в початковій школі закладу з метою виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави, пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу, виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини пройшли виховні заходи.

Учні із зацікавленістю дізнавалися про події минулих часів, створювали живі ланцюжки, які символізують об’єднання держави.

Просмотров: 144 | Добавил: Методист | Дата: 04/02/2016 | Комментарии (0)

Шановні батьки та учні!

Заняття в школі відновляться 1 лютого! Офіційно з сайту міста

Переконливе прохання не пускати дітей з ознаками хвороби до школи!

Слідкуйте за своїм здоров‘ям і здоров’ям своїх близьких!

При перших же симптомах звертайтеся до лікаря!

Просмотров: 135 | Добавил: Методист | Дата: 29/01/2016 | Комментарии (0)

У зв'язку з погодними умовами співробітниками навчально-виховного комплексу щодня проводяться роботи з очищення території від снігових заметів.

Просмотров: 97 | Добавил: Методист | Дата: 21/01/2016 | Комментарии (0)

З 18.01.2016 року в закладі  призупинено навчально-виховний процес до особливого розпорядження!

Просмотров: 129 | Добавил: Методист | Дата: 18/01/2016 | Комментарии (0)

13 січня 2016 року в Одеському НВК пройшов День веселих різдвяних свят.

Захід проводився з метою виховання патріотичних почуттів у дошкільників, залучення підростаючого покоління до традицій та звичаїв сім’ї,  рідного міста, свого народу.   пройшли обряди, казкові чарівні дійства, в яких взяли участь і діти, і дорослі. Звичай  водити Козу є складовою частиною народних  різдвяних свят. Тому народна  гра  «Водіння  кози» не тільки ознайомила малюків з цим обрядом, а й розвила їх інтерес до народних традицій. Вихованці  закладу не тільки грали, вони весело співали, танцювали, посівали, бажали всім щастя, здоров’я, щедрого врожаю та мирного неба в Україні.

Діти старших груп з задоволенням брали участь в театралізованих дійствах, декламували вірші, співали колядки для молодших дошкільників  та працівників нашого закладу. І, як годиться, не обійшлося без гостинців, бо пригощали колядників діти інших вікових груп  та працівники, до яких вони ходили колядувати.

Діти отримали  заряд  позитивних емоцій, невичерпне задоволення та радість.

Просмотров: 91 | Добавил: Методист | Дата: 14/01/2016 | Комментарии (0)

Вітаємо вас із новорічними святами, що наповнені світлом і очікуванням дива, мріями і надією.
Нехай 2016 рік, що нещодавно вступив у права, виправдає усі ваші сподівання.
У день свята Різдва Христового бажаємо, щоб вашими супутниками завжди були добро, любов і талан. Також ми зичимо вам сили, натхнення, міцного здоров’я, злагоди і добробуту.

Просмотров: 112 | Добавил: Методист | Дата: 11/01/2016 | Комментарии (0)

Новий Рік — це чарівне свято, якого ми з нетерпінням чекаємо ще з дитинства. Подорослішавши, очікування дива у багатьох анітрохи не втрачається. На прикінці грудня в нашому закладі проводиться традиційна щорічна виставка новорічно-різдвяних композицій. Традиція робити іграшки на ялинку та інші новорічні прикраси своїми руками з’явилася разом із самою ялинкою.  Чому б сьогодні не повернутися в ті часи, коли ще не існувало   фабрик, які виготовляли новорічні прикраси. а коли вся родина збиралася у вітальні — і кожен майстрував, що міг, з різних підручних матеріалів? Так народилася ідея виставки поробок «Зимова фантазія», яка створила атмосферу свята в нашому закладі. Прикрасити інтер'єр своїми руками – завжди весело і цікаво.

Мета:

• створення радісної емоційної атмосфери напередодні новорічних свят;

• пропаганда бережного ставлення до природи та збереження зелених пухнастих красунь в лісі;

• формування практичних умінь та навичок по виготовленню оригінальних новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику;

• розвиток творчої  ініціативи та пізнавальної діяльності;

• зміцнення зв’язків з сім’єю, спонукання батьків до спільної творчої діяльності з дітьми.

Виставка охоплює майже все різноманіття жанрів, які є уособленням декоративно-ужиткового мистецтва, як соціально-культурного феномену.  А саме: м’яка іграшка, вироби з тіста, глини, цукерок, деревини, декоративний розпис, вироби з природних матеріалів, тощо.

Просмотров: 499 | Добавил: Методист | Дата: 18/12/2015 | Комментарии (0)

З 14 по 18 грудня в нашому закладі пройшла виставка робіт обдарованих дітей. Дана виставка була організована з метою впровадження власних творчих задумів, розвитку творчих здібностей учнів та створення ситуації вільного вибору. Виставка сприяла розвитку і підтримки обдарованих дітей та стимулюванню активності, пошуку ідей всіх учнів закладу.

Просмотров: 109 | Добавил: Методист | Дата: 16/12/2015 | Комментарии (0)

В рамках проведення «Тижня Правових знань» в 4 класі пройшов виховний захід «Мої обов’язки як громадянина України», на якому учні вчилися застосовувати права та обов’язки в повсякденному житті та склали пам’ятку «Немає прав без обов’язків».

Просмотров: 122 | Добавил: Методист | Дата: 10/12/2015 | Комментарии (0)

З метою виховання почуття патріотизму та розширення знань про обов*язки громадянина України, в 3-А класі був проведений виховний захід, на якому учні обговорювали один з головних обов*язків громадянина - любити і захищати свою Батьківщину. В кінці заходу діти виконали колективну роботу (стіннівку) "Українець - це на все життя!".

Просмотров: 101 | Добавил: Методист | Дата: 08/12/2015 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 ... 7 8 »