Четвер, 02/04/2020, 16:37
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Форма входу
ПРАВИЛА КОНКУРСНОГО ПРИЙМАННЯ ДО ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ЗАКЛАДУ

розроблені відповідно до Інструкції про конкурсне приймання, затвердженої наказом МОН України від 19.06.03р. №389, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Постановою К. Міністерства України від 14.06.2000 р. № 946 та Статуту Одеського НВК № 292 "Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови” Одесбкої міської ради Одеської області
 
І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.   Приймання дітей до Одеського НВК № 292 "Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови" здійснюється на конкурсній основі.

1.2  У конкурсному відборі (конкурсі) беруть участь діти (учні, вихованці), які мають відповідну освіту,  незалежно від місця проживання.

1.3. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.
 
ІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ КОНКУРСУ

2.1. Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше ніж за два місяці до його початку. Оголошення щодо умов і термінів проведення  конкурсу розміщується у приміщенні Одеського НВК. Зміст оголошення доводиться до відома населення через місцеві засоби масової інформації.

2.2. Не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу в приміщенні НВК вивішується перелік питань за якими проводитимуться випробування.

2.3. Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться лише після закінчення навчального року (червень). За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання (серпень), яке організується таким чином, щоб зарахування дітей відбулося не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року.

2.4. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основне. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

2.5. Для проведення конкурсних випробувань в закладі створюється педагогічна конкурсна комісія, склад якої затверджується наказом директора навчального закладу, за погодженням з радою навчального закладу. До складу педагогічної конкурсної комісії залучається практичний психолог. Головою конкурсної комісії є директор навчального закладу або його заступник.

2.6. До участі в конкурсі допускаються діти (учні, вихованці) на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора навчального закладу, табеля успішності учня (крім дітей, які вступають до 1-го класу). Для участі в конкурсі, які вступають до 1-го класу, крім заяви подаються копія свідоцтва про народження та медична картка дитини встановленого зразка.

2.7. Не допускається вимагати від учнів характеристик з попереднього місця навчання, довідок з місця роботи батьків тощо.

2.8. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС приймаються до НВК на пільгових умовах. (у формі співбесіди, яка передбачає виконання спеціальних завдань для виявлення нахилів і здібностей дитини).
 
ІІІ. ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

3.1. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу НВК проводиться у червні у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

3.2. Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу НВК  включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу. Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі матеріалів, запропонованих центрами практичної психології, соціальної роботи затверджує директор навчального закладу за погодженням з відділом освіти Суворовської районної адміністрації.
Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу.

3.3. Педагогічна комісія для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1-го класу, складається з 3-х осіб, включаючи практичного психолога.
Співбесіда не повинна тривати більше 30 хвилин.

3.4. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до інших класів НВК проводяться за умови наявності вільних місць, як правило, під час основного конкурсного приймання. Адміністрація навчального закладу самостійно визначає умови і порядок проведення конкурсного приймання таких учнів.

3.5.Співбесіда з учнями, які вступають до 2-4 класів школи, передбачає виконання спеціальних діагностичних завдань для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту та наявності творчого потенціалу. Під час співбесіди для таких учнів допускається виконання практичних завдань в усній та письмовій формі. Зміст завдань має відповідати навчальним програмам середньої загальноосвітньої школи відповідного класу. Співбесіда з такими учнями не повинна тривати більше 30 хвилин.
Завдання розробляються методичним об’єднанням вчителів та затверджуються директором школи за погодженням завідуючого відділом освіти району.

3.6. Не допускається застосовувати ті самі варіанти завдань для випробувань, що відбуваються у різні дні.

3.7. Конкурсні завдання зберігаються у директора навчального закладу в запечатаному конверті. Відкриваються в день випробування головою комісії у присутності її членів та вступників.

3.8. Результати співбесіди оформлюються у вигляді протоколів, які зберігаються в тому самому порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації учнів.
Оголошуються в той самий день. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні навчального закладу для загального ознайомлення.

3.9. Діти, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор навчального закладу.

3.10. Діти, які не з’явились  на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.
 
ІV. ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ

4.1. Діти, які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до навчального закладу наказом директора на підставі рішення педагогічної комісії. Зарахування дітей проводиться протягом 5-ти днів після оголошення результатів конкурсу.

4.2. До навчального закладу подаються такі документи:
- копія свідоцтва про народження ;
- особова справа;
- медична картка, встановленого зразка.

4.3. Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють не згодні з рішенням педагогічної комісії вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією.  Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом 3-х днів з дня її подання. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначає НВК  та погоджує з відділом освіти Суворовської районної адміністрації. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляції забороняється.

4.4. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до відділу освіти Суворовської райадміністрації , який створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.

4.5. Учні, які за підсумками конкурсу не зараховані до НВК, продовжують навчання у закладі, де вони навчалися до участі в конкурсі. Діти, які не пройшли конкурсу для зарахування до 1-го класу вступають до іншого загальноосвітнього навчального закладу.

4.6. Діти (учні), які зараховані до НВК, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.

4.7. Учень, який брав участь у конкурсних випробуваннях декількох загальноосвітніх навчальних закладів, для зарахування до НВК повинен надати оригінал документа про освіту (та інші відповідні документи) не пізніше 5 днів після закінчення конкурсу в цьому закладі.
 
V.  КОНТРОЛЬ ЗА ПРОВЕДЕННЯМ КОНКУРСУ.

5.1. Директор навчального закладу несе персональну відповідальність за дотримання вимог Інструкції про конкурсне приймання та даних Правил

5.2. Контроль за організацією та проведенням конкурсу, порядком зарахування дітей (учнів, вихованців) до НВК, за його результатами здійснює відділ освіти Суворовської районної адміністрації, управління освіти.
Наше опитування
Як Ви оцiнюєте роботу нашого закладу?
Всього відповідей: 332
Архів записів
Корисні ресурси
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020, Безкоштовний хостинг uCoz