Середа, 13/12/2017, 16:57

«  Листопад 2015  »
Головна » 2015 » Листопад » 18 » Тиждень толерантності
Тиждень толерантності

Толерантність - ознака культурного суспільства, цей принцип консолідує людей, дає можливість досягати злагоди, відмовляючись від культури війни на користь культури миру. Тому саме зараз, в нашому суспільстві, стало актуальним питання виховання толерантності у дітей, педагогів та батьків.

З цією метою, з 09 по 13 листопада, в нашому закладі, проходив Тиждень толерантності.

Метою проведення «Тижня толерантності» було - виховання толерантності, як необхідної якості особистості та розвиток емпатійності у дітей, батьків та педагогів. Виховання терпимості та прийняття іншого з його індивідуальними особливостями. Підвищення  психологічної культури та компетентності батьків і педагогів.

В рамках даного тижня проходили наступні заходи:

Оформлення стенду з цікавою інформацією для батьків, дітей та педагогів з даної теми. На стенді було розміщено «дерево толерантності», де діти та дорослі могли залишити свої побажання.

Мета: Проінформувати всіх учасників навчально- виховного процесу про проведення Тижня толерантності. Розширити знання батьків, педагогів та дітей про поняття толерантності. Надати цікаву інформацію по відповідній темі.

Батькам були надані рекомендації про перегляд, разом з дітьми, мультфільмів для подальшого обговорення в групах та класах : «Чарівна павутинка», «Тигрятко та його друзі» та інші.

В усіх вікових групах проводились розвиваючі заняття з дітьми      дошкільного віку на тему: «Зростаємо в дружбі та мирі», а також обговорення переглянутих мультфільмів, та малювання малюнків про дружбу.

Проведені розвиваючі заняття для дітей початкової школи (1-4 класи), з використанням інформаційно-комунікативних технологій, на тему: «Толерантність – це дружба». Де використовувалися відеоролики, презентація  та мультфільми про толерантність.

11 листопада пройшов семінар з елементами тренінгу для педагогів (присутніх 26 педагога), з використанням інформаційно-комунікативних технологій, на тему: «Педагогічна толерантність». На семінарі-тренінгові використовувалися відеоролики, презентація «Що таке толерантність?», проводилися вправи та ігри на згуртовування колективу, зняття психоемоційного навантаження, розвитку емпатії та толерантності.

Для батьків закладу проходила акція «Лист до наших дітей», де батьки зверталися до своїх дітей з побажаннями та словами любові.

Також відбулася цікава акція: «На паркані малювати дозволяється», де всі учасники навчально-виховного процесу залишали відгуки про наш НВК.

Думаємо, що «Тиждень толерантності» вийшов цілісним і закінченим, адже вдалося залучити всіх учасників навчально-виховного процесу, а також вдалося реалізувати всі заплановані заходи.

Плануємо і надалі продовжувати роботу спрямовану на розвиток толерантності та емпатійності, створення сприятливого психологічного клімату в нашому НВК.

Переглядів: 133 | Додав: Методист | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.